Często codzienna pielęgnacja skóry (oczyszczanie jej i stosowanie kremów) może okazać się niewystarczająca. Aby wygładzić, ujędrnić czy poprawić jej jakość, wykonujemy najróżniejsze odmładzające zabiegi kosmetyczne na twarz dla kobiet i mężczyzn.

Wśród propozycji naszego gabinetu medycyny estetycznej dostępne są m.in. mezoterapia, peelingi chemiczne i oczyszczanie wodorowe, wampirzy lifting  czy masaże. Rodzaj terapii jest zawsze dopasowywany do problemów, z jakimi zmagają się pacjenci. Może to być np. sucha, odwodniona i zwiotczała skóra, zmarszczki czy przebarwienia.

Dzięki dostępnym zabiegom kosmetologicznym o odmładzającym działaniu kobiety i mężczyźni mają szansę ją odświeżyć, ujędrnić, zagęścić, rozjaśnić, nawilżyć oraz wygładzić. To, jak długo utrzymają się ich efekty na twarzy, jest zawsze kwestią indywidualną.

Kosmetologia i medycyna estetyczna dają wiele możliwości, aby zwiększyć swoją atrakcyjność. Zastosowane w gabinecie kosmetologicznym metody można dopasować do oczekiwać i efektów, jakie chcemy osiągnąć. Wcześniej zawsze przeprowadzamy wywiad zdrowotny z klientem, upewniając się czy nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu.

Kompleksowa pielęgnacja KLAPP Cosmetics

Masaż (twarz, szyja, dekolt)

LipoRadioLogie® VINCI™ II - fale radiowe frakcyjne

LipoRadioLogie® VINCI™ II - lifting twarzy

Retix C

MESOESTETIC Cosmelan®

PQAge Evolution

Exuviance

Peelingi chemiczne

AQUAPEEL H2 - więcej niż oczyszczanie wodorowe (6 w 1) 

Derma Roller - wampirzy lifting

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia igłowa głowy

Mezoterapia igłowa

Zabiegi na twarz

 

2024 KOSMETOLOG W SZCZECINIE  -  copyright © www.esthetic-concept.pl  -  wszelkie prawa zastrzeżone