Masaż bańką chińską

Kriolipoliza

Proponowane w naszym gabinecie medycyny estetycznej zabiegi kosmetologiczne i pielęgnacyjne na ciało mogą być wsparciem w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitu. Do nich należą m.in. kriopoliza czy masaż bańką chińską, które poprawiają jędrność skóry i jej strukturę oraz spłycają blizny i rozstępy. Ponadto pozwalają silnie nawilżyć i odnowić naskórek poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny. Sekret zastosowanych metod tkwi przede wszystkim w używanych składnikach aktywnych, które łączone są z masażem przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu.

Wybór zabiegów pielęgnacyjnych jest zawsze dopasowywany do potrzeb oraz oczekiwań klientów. Indywidualnie również ustalamy ich liczbę oraz częstotliwość w celu osiągnięcia zakładanych rezultatów.

Dzięki m.in. kriopolizie czy masażowi bańką chińską możliwe jest modelowanie ciała, pozbycie się obrzęków limfatycznych czy dolegliwości mięśniowych. Pracujemy więc nad poprawą stanu skóry oraz sylwetki i ogólnego samopoczucia, dopasowując działania do oczekiwań.

Oprócz tego w naszej ofercie znajduje się także LIPORADIOLOGIA czyli bardziej zaawansowana wersja ENDERMOLOGII. To połączenie najskuteczniejszych metod mogących wpływać na redukcję tkanki tłuszczowej, niwelowanie cellulitu oraz regenerację włókien kolagenowych.

• Posiada podczerwień i światło LED podgrzewające fibroblasty, które powoduje szybszą syntezę kolagenu i elastyny

• Bipolarny RF pobudza krążenie krwi, zarazem wzbudza mechanizm komórkowy, dotlenia tkanki i komórki

• Masaż rolkami rozbija złogi tłuszczowe oraz działa drenująco wpływając na redukcje cellulitu

LipoRadioLogie® VINCI™ II - ciało

Zabiegi na ciało

 

2024 KOSMETOLOG W SZCZECINIE  -  copyright © www.esthetic-concept.pl  -  wszelkie prawa zastrzeżone