W Esthetic Concept każda kobieta oraz mężczyzna znajdzie zabieg dla siebie. Wykonujemy zabiegi z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej.
Znajdziecie u nas zabiegi zarówno na twarz jak i na ciało.

Posiadamy procedury zabiegowe dla osób w każdym wieku i dla każdego problemu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać jego oczekiwaniom. 

Systematycznie wprowadzamy nowe technologie oraz zabiegi do gabinetu, aby świadczyć coraz skuteczniejsze usługi. Regularnie bierzemy udział w wydarzeniach
z branży beauty, aby być na bieżąco oraz wzbogacamy swoją wiedzę poprzez liczne szkolenia.

U nas poczujesz się piękna i zaopiekowana!

Komentarze i opinie od naszych Klientów:

Poznaj nas bliżej

Absolwentka studiów II stopnia na kierunku Kosmetologia na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznianiu.

Autorka prac dyplomowych pt. "Wykorzystanie nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej w celu zatrzymania procesu starzenia" oraz "Zastosowanie izotretynoiny i pochodnych witaminy A w leczeniu trądziku".

Doświadczenie w zawodzie zdobyła podczas praktyk zawodowych w trakcie trwania nauk na uczelniach wyższych oraz podczas pracy w renomowanym gabinecie kosmetologii estetycznej w Poznaniu.

Ukończyła wiele szkoleń z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.
Szkoliła się m. in. w Centrum Szkoleniowym Kosmetologii Medycznej w Warszawie u doktora Zbigniewa Leśniowskiego. Jest to jedyny ośrodek w Polsce posiadający akredytację Europejskiego Ośrodka Doskonalenia Lekarzy Medycyny Estetycznej ECLEST, tym samym jest to miejsce, gdzie szkolą się zarówno lekarze jak i kosmetolodzy.

Specjalizuje się w zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego oraz w spersonalizowanych terapiach zabiegowych dopasowanych do potrzeb pacjenta.

mgr kosmetologii

Patrycja Wanagelis-Penczyłło

 

2024 KOSMETOLOG W SZCZECINIE  -  copyright © www.esthetic-concept.pl  -  wszelkie prawa zastrzeżone